Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Бабинська громада» (код ЄДРПОУ: 04370024) був реорганізований і увійшов до складу Новокалинівської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
Бабинська громада

припинила діяльність, увійшла до складу Новокалинівської громади

Відкрите гурткове заняття в Містковицькій СЗШ І-ІІ ст.

Система гурткової роботи нашої школи спрямована на розвиток творчості учнів, їх здібностей, талантів, формування естетичного смаку.
15 березня було проведено відкрите гурткове заняття у шкільному етнографічному музеї «Світлиця», на якому були присутні, крім дирекції школи, сільський голова Світлана Несторяк, начальник відділу освіти, культури та молодіжної політики Руслана Тимців, директор Бабинської СЗШ Василь Дилин, ВО старости Володимир Возняк та бухгалтер відділу освіти Ольга Долінська.
Цікаво і змістовно провела екскурсію керівник гуртка Тетяна Муха. Вона ознайомила глядачів із експозицією старої бойківськоі колиби та із звичаями, традиціями і знаряддями праці бойків. Серед експонатів чільне місце посідають предмети селянського побуту, меблі, зразки українського національного строю, посуд, знаряддя праці, рушники, килим, картини.
Тетяна Василівна провела майстер – клас з пов’язування хусток. Вона з легкістю укладала строкаті шалі у багатошарові композиції, та ще й цікаво розповідала оповідки про такий атрибут гардеробу XVIII-XIX ст.
Велика робота, яка проводиться в музеї, позитивно впливає на розвиток учнівської свідомості, вихованості дітей. Пошукова робота допомагає краще знати історію рідного краю, вивчати минуле і теперішнє, вчитися працювати на благо України, рости гідними патріотами своєї держави.

Веб-сайти для громад України - GROMADA.ORG.UA Веб-сайти для районних державних адміністрацій України - RDA.ORG.UA Веб-сайти для районних рад України - RAYRADA.ORG.UA Веб-сайти для відділів освіти та освітніх закладів - OSV.ORG.UA Розробка офіційних сайтів державним організаціям


офіційні сайти «під ключ»
для органів державної влади

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua