Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Бабинська громада» (код ЄДРПОУ: 04370024) був реорганізований і увійшов до складу Новокалинівської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
Бабинська громада

припинила діяльність, увійшла до складу Новокалинівської громади

День цивільного захисту населення у Містковицькій СЗШ І-ІІ ст.

23 квітня у Містковицькій СЗШ І-ІІ ст. було проведено показовий день цивільного захисту населення на тему: «Дії учнів та педагогічного колективу закладу освіти при виникненні надзвичайної ситуації (пожежа)».
Навчальною ціллю було удосконалити форми і методи роботи працівників школи та учнів щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій у навчальних закладах, а практичною - відпрацювати дії щодо запобігання надзвичайних ситуацій та своєчасного реагування в разі їх виникнення.
Заступник директора Уляна Качор виступила перед працівниками та учнями школи з бесідою «Надзвичайні ситуації на території Львіщини. Методика запобігання виникненню надзвичайних ситуацій». Педагог–організатор Оксана Дмитрик підготувала шкільну лінійку на тему: «Вогонь-не іграшка!», а вчитель історіі Тетяна Муха провела практичне заняття з цивільної оборони: «Це повинен знати кожний».
По сигналу тривоги всі учні, вчителі, технічні працівники евакуювалися на подвір’я школи. На етапі евакуаціі учні та персонал школи продемонстрували вміння діяти у надзвичайній ситуації.
Упродовж дня учні нашої школи побувати на екскурсії в МПК села Містковичі Бабинської ОТГ і спробували себе в ролі героя-рятувальника, посиділи за кермом пожежної машини, роздивились зблизька все устаткування. Начальник МПК Б. М. Пікуш розповів школярам про те, як працює пожежна машина та відповідав на питання, поставлені учнями.
Наприкінці екскурсії рятувальники продемонстрували, як вони працюють при екстрених викликах: лунає повідомлення по гучномовцю, рятівники швидко одягають бойовий одяг, сідають у пожежні автомобілі, вмикають сирену і швидко виїжджають на виклик.
Учні і педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, практично перевірили здатність грамотно і чітко діяти для захисту свого здоров'я та життя в умовах надзвичайних ситуацій.
Загалом день пройшов пізнавально, плідно і цікаво.

 

Веб-сайти для громад України - GROMADA.ORG.UA Веб-сайти для районних державних адміністрацій України - RDA.ORG.UA Веб-сайти для районних рад України - RAYRADA.ORG.UA Веб-сайти для відділів освіти та освітніх закладів - OSV.ORG.UA Розробка офіційних сайтів державним організаціям


офіційні сайти «під ключ»
для органів державної влади

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua