Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Бабинська громада» (код ЄДРПОУ: 04370024) був реорганізований і увійшов до складу Новокалинівської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
Бабинська громада

припинила діяльність, увійшла до складу Новокалинівської громади

Тиждень психології у Бабинській СЗШ І-ІІІ ст.

З 23. 04. по 27. 04. 2018 р. в Бабинській СЗШ І-ІІІст. було проведено тиждень психології. Кожен день тижня проходив під певним гаслом.

Понеділок – «Подорож у країну Психоландію» . Була організована виставка психологічної літератури, ознайомлено учнів з новими та цікавими часописами, надано консультації , де можна знайти інформацію з психології, яка потрібна та цікава для них. Участь брали всі учні школи.

 Вівторок – «День доброго настрою». З учнями 5 класу проведено пихокорекційне заняття на тему: «Мій настрій» , яке покращило настрій учнів . Найбільше учням припала до душі вправа « Квітка побажань».

Середа – «Щаслива людина ». Було проведено тренінгове заняття на тему: «Ми хочемо жити в щасливій країні» . Приймали участь учні 6 класу.

Четвер – «Колір твоєї душі». З учнями 9 класу проведено бесіду з елементами тренінгу на тему: «Вплив кольорів на людину» (кольоротерапія, зображення власних емоцій та переживань у малюнках).

П`ятниця – «Спілкування – джерело щастя». Проведено консультаційну роботу з батьками, надано поради , які допоможуть батькам краще зрозуміти своїх дітей, а дітям - почувати себе щасливими.

Тиждень психології провели соціальний педагог – О. О. Подолець та практичний психолог – О. М. Лесишин.

  

  

Веб-сайти для громад України - GROMADA.ORG.UA Веб-сайти для районних державних адміністрацій України - RDA.ORG.UA Веб-сайти для районних рад України - RAYRADA.ORG.UA Веб-сайти для відділів освіти та освітніх закладів - OSV.ORG.UA Розробка офіційних сайтів державним організаціям


офіційні сайти «під ключ»
для органів державної влади

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua