Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Бабинська громада» (код ЄДРПОУ: 04370024) був реорганізований і увійшов до складу Новокалинівської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Бабинська громада

припинила діяльність, увійшла до складу Новокалинівської громади

Фестиваль "Різдвяні передзвони"-3.

Дата: 27.01.2020 15:21
Кількість переглядів: 86

Згадаймо ж нині разом всі
Різдвяні свята чарівні.
Як в Святий вечір скрізь лунали
Колядки давні голосні!

Такими урочистими словами 26 січня розпочався фестиваль колядок «РІЗДВЯНІ ПЕРЕДЗВОНИ», який втретє проходив у Бабинській об’єднаній територіальній громаді. Цьогоріч це дійство відбувалося у Народному домі с. Бабина.


За доброю традицією ведучі Пукало Леся і Штабура Василина, щоб благословити початок фестивалю, запросили на сцену о. Василя Мельничука, о. Володимира Припіна та о. Романа Каденюка.


У концертному залі присутні мали змогу насолоджуватись виступами аматорів художньої самодіяльності Народних домів усіх населених пунктів громади.
Урочисто і піднесено звучали колядки у виконанні хорових колективів «Осанна» та «Жайвір» НД с. Пиняни (художній керівник Наталія Пундяк). Милували слух колядки у виконанні вокальних груп «Берегиня» НД с. Береги (керівник Богдан Ванівський), «Калинонька» НД с. Зарайське (керівник Орися Консович). Велично і натхненно звучали колядки та щедрівки у виконанні аматорів сцени НД с. Містковичі (директор Оксана Футала), НД с. Бірчиці (директор Тетяна Мазник), НД с. Корничі (керівник Олександра Ханас). Також глядачі милувались вокальним співом Ярини Бочуляк та Давида Гнатишина (НД с. Ковиничі, керівник Олег Строгуш), Віталії Мухи (НД с. Зарайське), дуету у складі Андрія Мацидіна і Марії Касій (НД с. Бабина, керівник Андрій Мінкевич). Як заключний акорд фестивалю, лунали колядки «Ой підемо, пане-браття», «А в Україні сталась новина» у виконанні вокального гурту «Фартові баби».


В кінці свята до глядачів звернулась голова Бабинської ОТГ Світлана Несторяк, яка віншувала усіх та побажала здоров’я, добробуту і миру усім родинам, усій Україні. Світлана Василівна також подякувала учасникам та організаторам фестивалю і разом з начальником відділу освіти, культури, молодіжної політики та спорту Русланою Тимців вручила усім дипломи та грамоти.

 


« повернутися

Веб-сайти для сільських та селищних рад України - RADA.ORG.UA Веб-сайти для районних державних адміністрацій України - RDA.ORG.UA Веб-сайти для районних рад України - RAYRADA.ORG.UA Веб-сайти для міських та селищних рад України - MISKRADA.ORG.UA Розробка офіційних сайтів органів державної влади і органів місцевого самоврядування


офіційні сайти «під ключ»
для органів державної влади

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua