Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Бабинська громада» (код ЄДРПОУ: 04370024) був реорганізований і увійшов до складу Новокалинівської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Бабинська громада

припинила діяльність, увійшла до складу Новокалинівської громади

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ СФЕРИ ТОРГІВЛІ ТОВАРАМИ ТА ПОСЛУГАМИ!!!

Дата: 29.01.2020 12:38
Кількість переглядів: 79

На виконання доручення Прем’єр-міністра України про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості, на Львівщині проводиться інформаційно-роз`яснювальна кампанія.

В межах інформаційної кампанії заплановано проведення семінарів, нарад, лекцій, відвідування суб’єктів господарювання тощо.

Інформаційна робота триватиме до 01 лютого. Наступним етапом планується проведення масштабної інспекційної кампанії щодо виявлення неоформлених працівників у зазначених галузях.

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРАЦІ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ НАГОЛОШУЄ: НЕЗАДЕКЛАРОВАНА ПРАЦЯ МАЄ НЕГАТИВНІ НАСЛІДКИ ЯК ДЛЯ ПРАІВНИКІВ, ТАК І ДЛЯ РОБОТОДАВЦІВ.

ПОВНІСТЮ ЗАДЕКЛАРОВАНА ПРАЦЯ У ТОМУ РАЗІ,  ЯКЩО РОБОТОДАВЕЦЬ УКЛАВ З ПРАЦІВНИКОМ ТРУДОВИЙ ДОГОВІР,  ОФІЦІЙНО ПОВІДОМИВ ПРО ЙОГО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ДЕРЖАНУ ФІСКАЛЬНУ СЛУЖБУ,  ОФІЦІЙНО І В ПОВНОМУ РОЗМІРІ ВИПЛАЧУЄ ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ,  СПЛАЧУЄ ЗА ПРАІВНИКА ЄДИНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ВНЕСОК.

 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Веб-сайти для сільських та селищних рад України - RADA.ORG.UA Веб-сайти для районних державних адміністрацій України - RDA.ORG.UA Веб-сайти для районних рад України - RAYRADA.ORG.UA Веб-сайти для міських та селищних рад України - MISKRADA.ORG.UA Розробка офіційних сайтів органів державної влади і органів місцевого самоврядування


офіційні сайти «під ключ»
для органів державної влади

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua